Denise RichardsI

Denise Lee Richards

6,9
4 599 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denise Richards

Oglądając StarShit Troopers miałam wrażenie, że to Barbie i Ken w kosmosie z limitowanej serii AstroNaziści.

Idz zagraj lepiej....

użytkownik usunięty
Eph

gaża 20 mln $ na moje konto i startujemy misiu...tylko sprężaj się bo chcę mieć cudowne święta.

a ja się zgadzam z Tinnga, szlag mnie trafiał jak widziałem tą parkę. Te paskudne szerokie usta, blech. Niby sympatyczna ale przy tym tak nienaturalna, szkoda że nie zginęła zamiast Diny (Dizzy w filmie, cześć jej pamięci. Super laska z karabinem, ku*wa....no nie mam gdzie wylać swych boleści odnośnie tego faktu. Zostaje filmweb :P )

użytkownik usunięty
miecho19

Nam wszystkim będzie brakować Dizzy Flores.. :(

No Dizzy R.I.P :( a znasz jakieś godne polecenia filmy z tą aktorką ? Oprócz "Ostatniego Smoka" :) No i byle by młoda była :P

Dizzy ['] wczoraj oglądałem po raz n-ty, praktycznie przez cały film myślałem o tym, że Dizzy zginie, a ta siostra jokera przeżyje.

co to jest dizzy flores

Dla mnie 10% za management:)

No cóż. To z zazdrości, że nie ma się tak niesamowitej urody. "gaża 20 mln $ na moje konto i startujemy misiu..." - żałosne.

użytkownik usunięty
1vinga

szkoda ze brak jej niesamowitego talentu aktorskiego...

Jeszzce niedawno dopisałabym się do tej opinii o Denise. Role takie jak Christmas Jones w filmie o Bondzie albo Carmen w Zólnierzach Kosmosu to istna rozpacz a sama Richards wypadła tam sztucznie i nędznie. Jeżeli ktoś inny widział ją jedynie w Strasznym filmie albo w Bondzie, gdzie głównie chodziło o pokazanie jej w obcisłym podkoszulku, faktycznie moze odnieść wrażenie, ze to "dekoracyjna" postać. A jednak stało się coś, po czym zmieniłam o niej zdanie - "Drop Dead Gorgeous" :). Tam Denise pokazała, co naprawdę potrafi! Jeżeli ktoś powątpiewa w jej umiejętności, polecam tę komedię. Ok, nie jest to na pewno Meryl Streep, ale nie jest też blondwłosym cycatym beztalenciem, za jakie ją się uważa w tym temacie.

Odnośnie nieasmowitej urody się nie wypowaidam, bo akurat nie jest to mój ideał piękna (tak troszkę "Barbie"...), na pewno jednak Richards przez wielu mężczyzn zostanie uznana za atrakcyjną - i właśnie przez to oraz przez "występy" w Playboyu została dość brzydko zaszufladkowana jako "słodka idiotka". A szkoda. Tinnga, polecam Ci Drop Dead Gorgeous - po tym filmie z pewnością zmienisz opinię o Denise :D

użytkownik usunięty
Szarobure

dobra, zerkne. może zmienię zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones