PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1466}
6,4 108 781
ocen
6,4 10 1 108781
4,2 17
ocen krytyków
Lara Croft: Tomb Raider
powrót do forum filmu Lara Croft: Tomb Raider

Tomb Raider z 2001 roku to arcydzielo przy gwnie regularnie wysrywanym przez Marvela ostatnio. I nie Jolie jest tutaj zaleta filmu ze swoimi upodobnionymi do odbytu usteczkami, ale cala reszta - sprzedajny Alex West, demoniczny Powell. Rezyser i scenarzysci dali rade. Ten film to lekkie kino przygodowe do obejrzenia na raz, w ktorym jednak czuje sie szacunek filmowcow do widza (o szacunku do gracza sie nie wypowiadam, bo nie gralem).

agrutko

dobra, dobra...przyznaj ile razy, będąc dzieckiem klepałeś kolbe przy tym filmie.

ocenił(a) film na 6
adam_1909

dzieci nie klepią kolby

marcin_lendzion

no to fistaszka męczył

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 5
agrutko

Taki dobry,że jak sam napisałeś:"lekkie kino przygodowe do obejrzenia na raz"i wszystko wiadomo....

aronn

Indianę Jonesa też nie mógłbym już obejrzeć, bo by mnie zemdliło.
Zaginioną arkę można od biedy obejrzeć z kimś kto jej nie widział, jakoś dałbym radę.
Nie zmienia to faktu, że filmy są lekkie i przyjemne, a więc dobre.
Czuje się tu, że filmowcy mają szacunek do inteligencji widza.

agrutko

A co do tego filmu ma Marvel? - Po drugie owszem lekkie i przyjemne, co nieznaczy jednocześnie dobre :)

ocenił(a) film na 6
agrutko

To porównaj sobie ten film do trylogii filmowej Indiana Jones z lat 80' oraz kultowych gier
Tomb Raider 1996, Tomb Raider II 1997, Tomb Raider III 1998, Tomb Raider IV 1999.
Wychodzi od każdej strony, że ta ekranizacja i sequel są bardzo przeciętne na ich tle.

ocenił(a) film na 4
agrutko

NIE

Wictorias

Klasyczny wypowiedź fana marvela. Inteligencja aż się wylewa z wypowiedzi...

ocenił(a) film na 4
goodbarbarian

Klasyczny idiota ocenia człowieka po jednym słowie.

Wictorias

Ni umiesz się normalnie wypowiedzieć, a potem masz pretensje, że ludzie próbują zrozumieć kto zacz. Tfu!

Wictorias

"Myślenie, fikcja naukowa, nauka to najwyższej jakości pożywka dla mojego mózgu, a myślę dużo, o wielu rzeczach.", hmm... hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...

ocenił(a) film na 4
Astrox

Nic nikomu nie muszę udowadniać, mam ochotę, to napiszę NIE, a że robicie wielką analizę i dramat to tylko o was dziwnie świadczy ;D Jak to leży w naturze wielkich myślicieli- odzywam się mało(żeby nie wyjść na kogoś takiego jak ty) choć mam dużo do powiedzenia. Nie mam żadnych pretensji (nie wiem skąd twój wniosek?), a ten twój drugi kom to już wgl jakiś kosmos i nieudany pocisk :P Zastanów się nad sobą, bo jesteś klasycznym przykładem nadużywania słów.

Zwykle nie piszę tyle z takimi.... no coż.. słabszymi umysłowo osobnikami, ale kiedyś przelewa się ta szala goryczy.
Chociaż nie powiem zabawnie jest czytać tą niczym nieuzasadnioną wrogość i poszukiwanie uznania.. przynajmniej jak ma się dobry humor

Mam nadzieję, że wyraziłam się tym razem wyjątkowo jasno dla twojego jaśnie pańskiego zaciemnionego umysłu.

hmmmmmm mmm?

Nawet nie odpowiadaj bo i tak mi isę nie chce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones