PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1466}
6,4 108 860
ocen
6,4 10 1 108860
4,2 17
ocen krytyków
Lara Croft: Tomb Raider
powrót do forum filmu Lara Croft: Tomb Raider

Muzyka...

ocenił(a) film na 7

W wersji na DVD jest możliwość obejrzenia wydłużonego początku filmu...wtedy leci taka fajna, klimatyczna muzyka...wie ktoś jaki ma tytuł??

ocenił(a) film na 7
Kristofer

Czy wie ktoś o co chodzi?? Ma ktoś może ten utwór na kompie??

ocenił(a) film na 10
Kristofer

czy chodzi ci o ta piosenke , ktora leci w scenie gdy Lara zalatwila simona(ten robot)? Bo jesli tak to ja tez tego szukam:)

ocenił(a) film na 7
shendoo

To jak walczyła z Simonem to jest zespół Fluke - Absurd(to samo leciało w SIn City jak Nancy spotkała w klubie Hartigana). A mi o chodzi o alternatywny początek. Pokazują tam planetę, po pewnym czasie obraz sie przybliża i widac jakąś światynię. Chwilę kamera krąży tam pokazując różne napisy na ścianach aż w końcu pojawia sie napis Lara Croft Tomb Raider i dalej film już normalnie leci.
A skoro już piszemy o muzyce to jeszcze bardzo klimatyczny jest utwór gdy Lara bierze prysznic!! Bardzo mi się podobał. Jak ktoś go zna, to również prosze o info!

Kristofer

a czy ktoś z Was wie jak nazywa się pierwsza piosenka puszczona na napisach końcowych ?? a może macie spis wszystkich piosenek z soundtracku??

lena611

czy ktoś ma muze jak są napisy końcowe

ocenił(a) film na 10
Kinomaniak20

A może by tak znaleźć soundtrack chociażby w dowolnym sklepie internetowym i tam zobaczyć spis wszystkich utworów (nie mówiąc o tym, że na niektórych można posłuchać próbkę każdej piosenki)? Taka mała podpowiedź :) czasem trzeba się chociaż troszeczkę wysilić ;)

Pozdrawiam

PS Jeśli dobrze pamiętam to na końcu leci pewnie utwór "Elevation" zespołu U2.

ocenił(a) film na 6
Kristofer

Fluke - Absurd
Ło jezu, ile ja tego szukałem. Dzięks!

maxcine

O dzięki :) Nie musiałam nawet na necie szukać ;) super są plusy tego tematu (heh)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones