PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1466}
6,4 108 841
ocen
6,4 10 1 108841
4,2 17
ocen krytyków
Lara Croft: Tomb Raider
powrót do forum filmu Lara Croft: Tomb Raider

Gry

ocenił(a) film na 9

A gry z tej serii są wyśmienite. obecnie gram w Legende, moim zdaniem jest lepsza od tej nowszej :P

użytkownik usunięty
Aniass_La_Ct

Legend nawet, nawet. Nowe ruchy, świetne grafika i te rozmowy przez mikrofonek, ale mimo wszystko to nie ten Tomb Raider co kiedyś. Przeszłam w niecałe 4 godziny, żadnych potworków nagle wyskakujących zza rogu,a jedyni wrogowie oprócz bossów to ludzie i może ze 4 tygrysy :|
Nie czuć już tego strachu kiedy się gra :)

Heh, nie ma to jak 2 część- klasyka :)

zelmer

ja gram w angel of darkness jest świetny ;] a w 1 czesc grałam jak miałam 3 lata pamietam ze byla zajebista x]

Violettelle

właśnie kupiłam legende ! legenda wymiata jest bosko !

zelmer

he tez mam 2 pamietam jak dawno temu grałam w 1,potem w 3 i niedawno w AOD ale wole 3 częśc,własnie tak sobie wyobrażałam lare croft ''bardziej na żywo'' tak jak zagrała ją angelina, ci co graja,wiedzą o co lata

lindek_marcepanek

fajne byly te poprzednie czesci [;

ja gralam w 1 aofd i legend ;]

jak myslicie.. czy ktos lepiej sie nadaje na lare >niz angelina
piszcie propozycje

ocenił(a) film na 9
Violettelle

nikt nie nadaje się bardziej na Lare Croft niż Angelina Jolie. jest świetna.

nie mogę doczekać się następnej części gry- Tomb Raider Underworld.
interesują mnie jej nowe ruchy. za najlepszą nową umiejętność Lary uważam strzelanie do wrogów kiedy wspina się po krawędziach. :)

wiecie że może w pewnej częsci gry(underworld) Lara napotka kłusownika walczącego z tygrysem czy z jakąś inną bestią. I Lara będzie miała do wyboru dwie opcje: 1.cofnąć się i patrzeć na przebieg walki, a później wyjść z ukrycia i dobić przeciwnika(tygrysa bądź kłusownika-bacząc na to że któryś zabije któregoś). 2. Od razu wejść pomiedzy wrogów i walczyć z nimi. Trzeba się wtedy przygotować na to że ten atak poruszy ich instynkty przetrwania i będą zachodzić ją od tyłu i stosować podstępy.

Ale Lara da sobie radę.!. :):)

Aniass_La_Ct

łeee to fajnie będzie .. czekam na premiere..
kupie te gre na pewno

zelmer

Zgadzam się. Nowy sposób sterowania sprawił, że niemal przekreśliłam tomba. Nie umiałam się przyzwyczaić do sterowania w V części. Zresztą im nowszy Tomb tym mniej myślenia, mniej wymyślnych zagadek.
Może lepsza scenografia - to na pewno, ale nawet najlepsza scenografia nigdy nie pobije klimatu z początkowych części. Żadna innna gra nie będzie nigdy tak dobra jak I i II, III i IV Tomb Raidera.Ja uważam, że są gry komputerowe i TOMB RAIDER - to gra całkowicie uniwersalna, pełna przygód i tajemnic i myślenia też.
W TR Underworld zachwyciła mnie scenografia Valhalli , ale wyspa Jan Mayen i ruiny Majów też- coś pięknego. Chociaż muzyka denna, najlepsza muza w początkowych częsciach.
Jolie toleruje jedynie z powodu Lary.
Jest w niej coś co mnie odstręcza.

ocenił(a) film na 7
Aniass_La_Ct

Witam.Gram w TR od bardzo dawna,zresztá jest to moja ulubiona gra.Zadna inna do poziomu tomb raidera nie podchodzi(ocena subiektywna).
Wedlug mnie najlepsza 2,potem kolejno 4,1,legenda,3,anniversary,aod i 5.
Wszystkie czésci trzymajá poziom,lecz dwójka miala niesamowity klimat.
pozdrawiam!!

alarab

dla mnie 1 jest the best w koncu to paczotki tr :)

ocenił(a) film na 9
Violettelle

Kurcze szkoda że Underworld nie wychodzi wcześniej, gdzieś w listopadzie. Jakby wychodziła wcześniej to chciałabym w prezencie pod choinkę. :P:P:P:P Mam przeczucie, że najnowsza część zrobi furrorę.

Aniass_La_Ct

Ja przechodzę teraz Aniversary właśnie dziś kupiłam i jestem już w Grecji , ale już oczy mnie bolą i nie mogę grać, to już nie to samo co kiedyś kiedyś to po 10 godzin siedziało się przy kompie i popylało to w simsy to w TR,a teraz góra 3 i NAUKA, SPRZĄTANIE NAUKA , wkurza mnie to , ale teraz mam wolne to wszystko nadrobię ;]
Pozdrawiam Wszystkich Fanów TR ;d

Aniass_La_Ct

Zgadzam się, Tomb Raider Legend jest najlepsza. Ale i tak uwielbiam całą serię, już nie mogę się doczekać kolejnej gry!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones