PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1466}
6,4 108 860
ocen
6,4 10 1 108860
4,2 17
ocen krytyków
Lara Croft: Tomb Raider
powrót do forum filmu Lara Croft: Tomb Raider

6/10

ocenił(a) film na 4

Fajny film ale Angelina go spieprzyła :/

Joker12

No nie wiem. To był mój pierwszy film z tomb raider i razem z moją freind jak go oglądałyśmy to angelina nam się wydawała zupełnie nie podobna do larki ;) Ale teraz no nie wiem...

Joker12

Fajny koment [by był] ale go spieprzyłeś/aś trzema ostatnimi wyrazami.
Bez Angeliny Tomb Raider to nie Tomb Raider. W tym filmie była świetna, jak i w kilku innych

EM_DE_KE_AS

Bardzo lubię TR i założyłam o nim forum. Gorąco zapraszam na www.tombplus.phorum.pl . Pierwsza część filmu ci się spodobała ? A może nie ? Wyraź swoją opinię na tym forum dyskusyjnym. Nie zwlekaj i dołącz do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
Joker12

Mnie Jolie zaskoczyła że jest tak dobrą aktorką, bo zagrała zupełnie inną osobę. Żadnego wyuzdania, żadnej propagandy politycznej, a cycki choć ich nie brakowało, nie zasłaniały scenografii. Aktorstwo Jolie było tym wypadku sztuką.

qduaty

Czy można mówić o sztuce machania silikonowymi cyckami przed kamerą? To raczej nie jest ani sztuka, ani aktorstwo, tylko atrybuty tej aktorki (tak samo jak wydęte wargi).

użytkownik usunięty
Joker12

Tak, zgadzam się że cycki Angeliny ratują ten film ;) .

ocenił(a) film na 5
Joker12

Zgadzam się, myśle że jakby taki De Niro zagrał Lare to był super film

ocenił(a) film na 6
Dude_

He he dobre De Niro Larą ;). A tak na serio film zbyt błahy żeby dać więcej niż 6, nie mówię tu o historii(zresztą prawie identyczne były przygody Indiego), ale o sposobie wykonania który aż trąci głupotą - jednakże cóż innego się spodziewać kiedy reżyser pragnął jak najdokładniej odwzorować grę - zresztą b.dobrą. Należy jednak pamiętać że film to nie gra i o tym istotnym fakcie zdaje się zapominać. Także powstaje nam przeciętnak jakich wiele. Jestem pewien że multum osób nie zwróciłoby na niego najmniejszej uwagi gdyby w tytule zabrało nazwy Lara Croft:Tomb Raider.

ocenił(a) film na 7
Joker12

Angelina go spieprzyła? :O Ja obejrzałem go główne ze względu na Jolie...

ocenił(a) film na 8
Joker12

Ja oglądnęłam ze względu na moją miłość do serii TR. Na początku myślałam, że nie pasuje mi, ale teraz jest do niego idealna.

Cycki ratują film? Czy ktoś tu w ogóle grał w grę?! Lara MA wielkie cycki, więc to nie ratunek, tylko norma.

użytkownik usunięty
AoD

A propos biustu. Twórcy serii gier Tomb Raider podają, że rozmiar Lary Croft to 36DD. Angelina Jolie ma 36C, więc na potrzeby filmu powiększono go do 36D, a zrezygnowano z rozmiary Lary z gry, ponieważ wypadłby mało realistycznie:)

Joker12

Angelina spieprzyła ten film???? Jezu skąd ty jesteś z księżyca albo z choinki się urwałeś???? Podaj mi przynajmniej jedną aktorkę która by była lepsza od Jolie. To właśnie ten film sprawił że stała się sławna. Powiem wam tak że dużo osób mówi że mało realizmu i czegoś tam a w grze jest???? Uwielbiam gre TR i film też. Bardzo chętnie do niego wracam właśnie ze względu na Jolie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones